New In


Moda dendi mi yeni trendler ve yeni giysi modelleri takip edilir. En yenisi, en iyisi, en farklısı her zaman için ilk bizde olsun isteriz. İlk biz keşfedelim, giyelim, kombinleyelim ve yıldız gibi parlayalım! Mağaza mağaza takip eder, yeni parçaları satın alır ve yeni kombinler hazırlamaya başlarız böylelikle. Beyyoglu olarak bizler de new in parçaları takip edenleri gülümsetecek koleksiyonlar hazırlıyoruz. Bu sayede sizler de yeni moda trendlerini inceleyebilir, elbise dolabınıza uygun seçimler yapabilir ve gönlünüzce kombinlemeye devam edebilirsiniz.

Beyyoglu Yeni Koleksiyon Ürünleri


Dikkat dikkat, bu bölgede göreceğiniz yeni ürünler değişiklik gösterebilmektedir. Bu koleksiyon ürünleri uğruna zamana karşı savaş vermeyi unutmayınız! Bizler sizin için modayı takip etmeye ve tüm yenilikleri koleksiyon ürünleri olarak sunmaya devam edeceğiz, peki sizler yeni ürünler incelemeye devam edecek misiniz? Kombinini bir önceki günden planlayanlardan mısınız, yoksa karar veremeyip son dakikaya bırakanlardan mı? Son dakikaya bırakılınca aksilikler yaşanabiliyor, bir de üzerine o gün uyuyakalmak yaşanabilecek en büyük kabus herhalde! Bazen önceden planladığımız kombini giyerken de içimize sinmeyen noktalar olabiliyor ancak mecburen giysek de gün boyu ayna arıyoruz huzursuzluğumuzu giderebilmek adına. Özellikle pastel tonları ve vintage modelleri kombinlemek özgün parçalar olarak yer aldığı için çok da kolay olmayabiliyor. Bu noktada ihtiyacınız olan şey sayfamızdaki yeni ürünler sekmesine bakınmak! Bu sayede en yeni trendleri yakalayabilir, üstelik elbise dolabınızı Beyyoglu koleksiyon ürünleri ile doldurabilirsiniz. Eh, sonrasında da kombinlerinizi çok daha çeşitli hazırlayarak alternatif kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Biz Beyyoglu ailesi olarak bahara hazırız, 2020 bahar aylarını rengarenk boyayacak pantolonlardan hırkalara, tulum modellerinden eteklere kadar çeşit çeşit derlediğimiz müthiş kıyafetlerle yine karşınızdayız! Oversize giyinmeyi yaşam biçimi olarak benimseyenleri sevindirecek ürünlerden tutun da dar kıyafetlerle vücut hatlarını belirginleştirmek isteyenler için dar body ve etek çeşitleri bu senenin gözdesi olacak gibi görünüyor. Gece hayatını sevenler için saten ve parlak parçalar göze çarparken şık ve klasik tarzdan kopamayanlar için yırtmaçlı elbise modelleri ön plana çıkıyor. Bol sweatshirt’lerden vazgeçemeyenler için de salaş tarzlarında değerlendirebilecekleri modeller, yüksek bel pantolonlar ile İspanya esintilerini hissetmek isteyenler için ve crop üstleri her kombinde giymeyi sevenler için de ayrıca modeller Koleksiyon ürünleri sayfasında sizleri bekliyor.
Beyyoglu koleksiyonunda sadece yeni ürünler mi bulunuyor? Tabii ki de hayır! Koleksiyon ürünleri gibi yakında gelecek sezon ürünlerini ve en çok satılan ürünleri de yine sayfamızdan inceleyebilirsiniz. İster büstiyer, ceket, body gibi parçalar, ister pantolon, jean veya tayt gibi alt giyim parçaları... En çok satılan ürünleri inceleyip 2020 trendlerini direkt olarak görebilir, modanın nabzını tutabilirsiniz. Unutmayın ki moda, kombinlerden etkilenme sanatıdır, doğru kombin en farklı parçanın bile moda olmasını sağlayabilir!
Yine Beyyoglu tasarımlarında özel günler için özel olarak derlenen parçaları inceleyebilir, sizin için anlamlı günler için tercih edebileceğiniz ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Yeni ürünler ile sınırlı kalmadan eskilere de göz atabilir, dolabınıza yakışacak parçaları inceleyebilirsiniz. Koleksiyonlarımızın sürekli yenilendiğini unutmayın sakın! Bir gördüğünüz parçayı sonraki sayfa ziyaretinizde göremeyebilirsiniz, bu açıdan sayfamızı her daim takipte olun, olun ki yeni gelişmelerden de ilk siz haberdar olun! Tarzınızı konuşturduğunuz elbise dolabınızın yeni misafirlerine hazır mısınız?