{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
beyyoglu

Kargo ve Teslimat

Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

Yurt içinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde, Türkiye’nin her yerine MNG Kargoyu seçebileceğiniz gibi; İstanbul içinde ‘Aynı Gün Teslimat’ tercihinde bulunarak Beyyoglu Express  firması ile gönderinizi gününde teslim alabilirsiniz. Yurt dışı gönderilerinin tamamı DHL üzerinden müşterilerimize iletilmektedir.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Yaptığınız tüm alışverişler en fazla 2 iş günü içinde tarafımızdan seçtiğiniz kargo firmasına ulaştırılır. Bu adımdan sonra lojistik firmasının kendi operasyon gücü dahilinde tahmini olarak yurt içinde 3 ila 4 gün içinde paketiniz elinize ulaşacaktır.


Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Alışverişinizi tamamlamanızın akabinde, sipariş numaranızı içeren bir mail alırsınız. Kargo takip numaranız seçtiğiniz kargo firması tarafından sms olarak iletilir. Ayrıca info@beyyoglu.com adresine sipariş numaranız ile birlikte mail atarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.


Yurt dışı siparişlerimde gümrük ile ilgili sorun yaşar mıyım?

Yurt dışına 3 veya daha fazla ürün siparişlerinizde info@beyyoglu.com adresi üzerinden bizimle iletişime

geçmenizi öneririz. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda, DHL veya bulunduğunuz ülkenin gümrük görevlileri sizinle iletişime geçerek prosedürler ile ilgili bilgilendirme yapacaklardır. 


Eksik Kargo Gönderimi?Kargoyu teslim alındıktan itibaren tarafınızca kontroller doğrultusunda tespit edilen eksik ürünlerde aynı gün içerisinde müşteri hizmetlerimizle irtibata geçmelisiniz. Talebi ilettiğinizde müşteri hizmetlerindeki görevli arkadaşlarımız siparişiniz ile ilgileniyor olacaktır. 


BEYYOGLU EXPRESS hakkında herşey!

Beyyoglu Express hizmeti sağlamış olduğu en hızlı ve en güvenilir kargo  teslim süreçlerimizdendir. Saat 10:30‘a kadar verdiğiniz tüm siparişleriniz aynı tarafınıza teslim edilir. Beyyoglu Express bünyesinde görev yapan arkadaşlarımız paketinizi özenle taşıyarak üstün teknolojik alt yapımız sayesinde adresinize ulaşmaya 5-10 dk kala sizi sms ile bilgilendirir. Beyyoglu Express teslim sürecinde adreste bulunmadığınız taktirde operasyondaki arkadaşlarımız sizlere ulaşarak bilgilendirme yapmaktadır.


Beyyoglu Express,  yalnızca İSTANBUL kapsamında geçerli olan 10:30’a kadar gerçekleştireceğiniz tüm

siparişlerinizde 23:00’a kadar teslimat imkanı sunmaktadır. 10:30’dan sonra vereceğiniz siparişlerin çıkışı ertesi iş gün'ü sağlanmaktadır. 


Beyyoglu Express’te Kapsam Dışı İlçe ve Mahalleler ;


ADALAR 

ARNAVUTKÖY 


 BEYKOZ; İshaklı - Kılıçlı - Bozhane - Göllü - Riva - Anadolu Feneri - Cumhuriyet - Öğümce - Paşamandıra - Mahmut Şevket Paşa - Alibahadır - Poyrazköy - Anadolu Kavağı - Akbaba  Köyü - Kaynarca - Dereseki Köyü - Örnekköy - Elmalı - Zerzevatçı - Polonezköy - Görele - Çengeldere - Yavuz Selim - Çiftlik - Fatih - Tokatköy 


 BÜYÜKÇEKMECE; Celaliye - Kamiloba - Kumburgaz - Yenimahalle - Bahçelievler - Türkoba - Murat Çeşme - Ahmediye 

 ÇATALCA 

 ÇEKMEKÖY; Alemdağ - Nişantepe - Çatalçeşme - Reşadiye - Ömerli - Hüseyinli - Sırapınar - Koçullu 


 EYÜP SULTAN; Akpınar - Ağaçlı - Çiftalan - İhsaniye - Işıklar - Odayeri - Pirinççi 

 

 FATİH; Balabanağa


 PENDİK; Kurtdoğmuş - Kurla Köyü - Emirli Köyü - Ballıca - Göçbeyli

 

 SANCAKTEPE; Paşaköy - Hilal - Mevlana - Yunus Emre 

 

SARIYER; Rumeli Kavağı - Kazım Karabekir Paşa - Bahçeköy - Yeni Mahalle - Bahçeköy Merkez  -Bahçeköy Kemer Mahallesi - Garipçe - Rumelifeneri Köyü - Demirciköy - Kumköy - Uskumruköy -Gümüşdere - Kısırkaya


SİLİVRİ


ŞİLE