{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
beyyoglu

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ödeme Seçenekleri
www.beyyoglu.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki seçenekler kabul edilmektedir.
Standart Ödeme
Standart ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak yada banka hesabımıza havale yaparak ödeyebilirsiniz.
Kredi Kartı
Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir.
Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. 
Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik göstere bilmektedir.
Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.
Havale / EFT Ödeme Seçeneği
Siparişlerinizi Havale ve EFT ödeme seçeneklerini kullanarak oluşturabilirsiniz.
Siparişinizi verdikten sonra belirtilen İBAN adresine sipariş tutarınızı, açıklama kısmına isim soyisim ve sipariş numaranızı belirterek gönderebilirsiniz.
Finans ekibimiz tarafından ödemeleriniz belirli aralıklarla kontrol edilerek siparişinizin gün içinde kargo firmasına hazırlanarak teslimatı gerçekleştirilir.
Garanti - TRY - Havale Şube Kodu 575 Hesap No 6298238
IBAN TR620006200057500006298238
Kredi kartı veya Sanal kart ile alışverişlerde;
- Sipariş işleminin tamamlanması için bankanızın kartınıza onay vermesi gerekir.
- Onay bilgisi ekranda göründüğünde sipariş işlemi başarı ile tamamlanmış demektir.
- Sipariş işlemleri tamamlandığında ekrana sipariş özet bilgisi gelir. Bu bilgi üyeliğinizde belirtilen e-postanıza da gönderilecektir.
Keyifli alışverişler dileriz !..