Tüketicinin Kanunu’nun ‘Cayma Hakkı’ maddesi gereğince, yapmış olduğunuz alışveriş sonrası ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

 

Yurtiçi kargo Anlaşma numaramız ( 400 900 802 ) ,Mng Kargo Anlaşma Numaramız ( 247 884 528 ) ve Websitemizden aldığınız İade Onay kodunuz ile ürünlerinizi tarafımıza gönderebilirsiniz.

 


İade ve değişimlerde kargo ücreti tarafınıza yansıtılmamaktadır. Siparişinizdeki tüm ürünleri iade etmeniz durumunda kargo ücretiniz de iade edilir.

 

İlk Gönderilerde Değişim ve İade Kargoları Ücretsizdir.

 

Ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve üründe koku, leke, yıpranma ve yırtılma olmamalıdır. Ürünler tüm aksesuar ve ambalajları ile zarar görmemiş ve yeniden satışa çıkarılabilir kondisyonda iade edilmesi gerekmektedir.

İç Giyim ve Bikini kategorilerinden alınan ürünler yalnızca denenmemiş olmaları halinde ve hijyen bandı çıkmamış halde iade edilebilir veya değişim yapılabilir.İade ve Değişim İşleminin Aşamaları


 

- Site içindeki ‘Bilgi’ menüsünden ‘Hesabım’ sekmesine tıklayın.

- ‘İade Taleplerim’ sekmesine tıkladıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Yeni Talep Oluştur’ butonuna tıklayın.

- Kaydınızı tamamladıktan sonra iade süreci ve kargo bilgisi ile ilgili bilgilendirme e-postası alacaksınız.

 

Önemli Not: Değişim talebiniz olduğunda; değişim için gönderdiğiniz ürünlerin olduğu pakete yerine almak istediğiniz ürünün adını ve ürün kodunu yazarak eklemeniz gerekmektedir.

Önemli Not: Üyeliksiz siparişlerde; iade işlemi için
[email protected] adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir. Değişim işlemlerinde ise; siteye üye olarak ‘Sipariş Numaranız’ ile destek birimine başvurmanız gerekir.

İade kargonuz bize ulaştıktan 3 iş günü içinde banka işlemleriniz gerçekleşir ve tarafınıza işlem ile ilgili bilgilendirme yapılır. Bankanızın kartınıza iadeyi yapması 5 ila 12 iş gün sürebilir.

İnternet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde sadece internet sitesi üzerinden iade yapılabilir ancak faturanızla birlikte mağazalardan da değişim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.