Beyyoglu.com Yurtiçi Teslim Süreci


KARGO ÜCRETİ


Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız tüm alışverişlerde MNG Kargo 11,99 TL Yurtiçi Kargo 12,99 TL kargo ücreti alınmaktadır.      

 

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Siparişleriniz, hafta içi saat 15:00 den önce yapılan alışverişlerde 48 Saatiçinde  MNG KARGO ve  YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

COVID-19 nedeniyle, kargo hizmet sağlayıcıcfirmalardan kaynaklı aksamalar yaşanabilir ve ürün beklenenden daha geç elinize ulaşabilir. Böyle bir durum yaşadığınızda lütfen bize ulaşın.

Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip linki size mail olarak gönderilmektedir. Kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki  ''Kargo Takip" linkine tıklayıp kargonuz ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.

 

Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz beyyoglu'na iade edilir.

 

 

Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?

Evet. Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. 

 

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?         

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz tamamlandıktan sonra paketiniz 1-3 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

 

 

Beyyoglu.com Yurtdışı Teslim Süreci

 

Yurt dışı gönderilerinde kargo ücreti şirketimize ait değildir. Yurtdışı kargo ücreti 2 desiye kadar; Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, Danimarka, İngiltere, Belçika, İspanya, İtalya, Lüksemburg, Monako, Birleşik Arap Emirlikleri için 20 EURO'dur.

İsviçre için 2 desiye kadar 20 EURO 

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 1 desiye kadar taşıma ücreti 23TL, 1-2 desi arası 27,5TL'dir. Teslim süresi 6-8 gün arası değişmektedir. PTT kargo ile gönderilmektedir.


Diğer ülkeler için kargo ücreti bulunduğunuz ülkeye göre değişmekte olup, alışverişinizi tamamlamadan önce ülke seçiminden sonra otomatik olarak ekranda görünmektedir.  


Yurt dışı gönderileri en geç 24 saat içerisinde kargoya verilip, kargoya verildikten sonra 3 ile 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

 

*Yurtdışı siparişlerinizde 3 üründen fazla sipariş vereceğiniz durumlarda, bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş ile ilgili buraya mail atabilir veya canlı destek bölümüne yazabilirsiniz.

   

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.


Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda, kargo firması veya ülkenizdeki gümrük şubesi sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir.


 

beyyoglu.com'un gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.