Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

Yurt içinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde, Türkiye’nin her yerine MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo firmalarından birini seçebileceğiniz gibi; İstanbul içinde ‘Aynı Gün Teslimat’ tercihinde bulunarak Beyyoglu Express  firması ile gönderinizi gününde teslim alabilirsiniz. Yurt dışı gönderilerinin tamamı DHL ve PTS üzerinden müşterilerimize iletilmektedir.


Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Yaptığınız tüm alışverişler en fazla 2 iş günü içinde tarafımızdan seçtiğiniz kargo firmasına ulaştırılır. Bu adımdan sonra lojistik firmasının kendi operasyon gücü dahilinde tahmini olarak yurt içinde 3 ila 4 gün içinde paketiniz elinize ulaşacaktır.


Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?


Alışverişinizi tamamlamanızın akabinde, sipariş numaranızı içeren bir mail alırsınız. Kargo takip numaranız seçtiğiniz kargo firması tarafından sms olarak iletilir.  Ayrıca [email protected] adresine sipariş numaranız ile birlikte mail atarak kargo takip numaranızı sorabilirsiniz.


Yurt dışı siparişlerimde gümrük ile ilgili sorun yaşar mıyım?

Yurt dışına 3 veya daha fazla ürün siparişlerinizde
[email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda, DHL veya bulunduğunuz ülkenin gümrük görevlileri sizinle iletişime geçerek prosedürler ile ilgili bilgilendirme yapacaklardır.